O mnie

Mam ponad 40 lat. Rodzinnie i zawodowo jestem ustabilizowany, co nie oznacza, że nie mam do czego dążyć w życiu.

Mam wspaniałą 5-osobową rodzinę. Wszystko to dzięki mojej Eli, którą znam chyba od zawsze. Dotarliśmy się do tego stopnia, że już nic nas w sobie nie zaskakuje – co nie oznacza że jest nudno. Mamy 3-ch chłopaków. Najstarszy Łukasz, młodszy Paweł. No i najmłodszy Michał.

Zawodowo od 1998 prowadzę firmę WizjaNet, która zajmuje się kompleksowymi usługami dla firm w Internecie oraz budowaniem i wdrażaniem zintegrowanych systemów ERP/MRP/CRM dla przedsiębiorstw i oświaty. Firma świetnie się rozwija. Zatrudniamy aktualnie prawie 30 osób.

Od 1995 wykładałem przez ponad 15 lat w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej. Robiłem to z czystej osobistej przyjemności i dawało mi to dużo satysfakcji.

Poza rodziną, firmą i szeroko pojętą informatyką mam jeszcze trochę czasu na sport. Uwielbiam narty i rower. Czasem grywam w tenisa, squosh’a a kiedyś dużo jeździłem na koniach.

Tak naprawdę to najbardziej uwielbiam informatykę. Jest to moja pasja od dzieciństwa, gdy po raz pierwszy wypożyczyłem na noc komputer, żeby napisać swój pierwszy program w Basicu. Później chciałem zajmować się tylko tym i już nic nie mogło mi przeszkodzić.

Uwielbiam oczywiście nowe technologie. W szczególności wszelkie urządzenia mobilne jak smartphony, palmtopy itp. No i jestem wielkim fascynatem Apple.

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować to pisz śmiało:

Wpisz komentarz

You must be logged in to post a comment.